Series
Ratings
40
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Liar GameRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5- White ChristmasRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
14 Year Old MotherRated ★ 2.0
Stand up!!Rated ★ 3.5
LifeRated ★ 4.0
Dragon ZakuraRated ★ 3.5