Titles you rated

You're BeautifulRated ★ 4.5
The King's FaceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5