Series
Ratings
39- Rated GRated ★ 4.5
- Ha-na's RestaurantRated ★ 0.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 0.5
IRISRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.0