Series
Ratings
39- CassandraRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5- The Get DownRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0- Dear White PeopleRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 4.0- GLOWRated ★ 4.5
- The Confession TapesRated ★ 3.5
- La ManteRated ★ 3.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0- Evil GeniusRated ★ 4.0
- The KeepersRated ★ 4.0
- Making a Murderer Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- One of A PairRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0