Series
Ratings
80
Stranger ThingsRated ★ 0.5- The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- The Murky StreamRated ★ 3.5
Demi-Gods and Semi-DevilsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- The MadnessRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0- Mercy for NoneRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
The Blue Whisper Season 1Rated ★ 2.0- When the Stars GossipRated ★ 1.5
- Study GroupRated ★ 4.0
- The Lies WithinRated ★ 4.0
- WongyeongRated ★ 3.5