Series
Ratings
769
Kyo kara HitmanRated ★ 2.5- HyenaRated ★ 3.0
Wave, Listen to Me!Rated ★ 3.0
Muddy Dining TableRated ★ 2.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.0
The Gift of Your HeartRated ★ 3.5
Because We Forget EverythingRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5
We Are Just Not DivorcedRated ★ 3.0
Living no Matsunaga-sanRated ★ 2.5
When Spring ComesRated ★ 4.0- Arekara DoushitaRated ★ 3.5
Deaf Voice: A Sign-Language Interpreter in CourtRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
Black Familia-The Shindo's Revenge-Rated ★ 2.5
Yuria's Red Thread of FateRated ★ 3.5
Tanshin HanabiRated ★ 2.5
VivantRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
A Distant Cry from Spring(2023)Rated ★ 3.0