Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 2.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0
Live Up To Your NameRated ★ 1.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0