Series
Ratings
171- The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
- The Art of SarahRated ★ 3.0
- Man Vs BabyRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
- The Hunting WivesRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5- Alien: EarthRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.0
DearestRated ★ 3.5- American PrimevalRated ★ 4.0
- Family PlanRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- No Good DeedRated ★ 3.5
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- The Perfect CoupleRated ★ 3.0
- Tokyo SwindlersRated ★ 2.0