Titles you rated
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5- Emily in ParisRated ★ 3.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 5.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.0
- Earth ArcadeRated ★ 3.5
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
- Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0- BloodhoundsRated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- My NameRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0