Titles you rated
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 2.0
Petty RomanceRated ★ 2.0