Series
Ratings
14
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5