Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 0.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0