Series
Ratings
63- Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
- Miss KingRated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 4.0
Saiko no Kyoshi: Ichinengo, Watashi wa Seito ni ■SaretaRated ★ 3.5- TempestRated ★ 2.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Secret RelationshipRated ★ 2.0
- The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0- The TyrantRated ★ 3.5
- Terminator ZeroRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0