Series
Ratings
281- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.0
- 더 인플루언서Rated ★ 0.5
- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 2.5- The TrunkRated ★ 0.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Fool Me OnceRated ★ 3.5
- Queen WooRated ★ 1.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
The Rebel PrincessRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 1.0
- MaestraRated ★ 2.0
- The BequeathedRated ★ 3.0
- Stay CloseRated ★ 3.0
- QueenmakerRated ★ 3.5
- One of Us Is Lying Season 2Rated ★ 4.0