Series
Ratings
252- Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
- 더 시즌즈Rated ★ 5.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
- EXchange Season 4Rated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5- EXchange Season 1Rated ★ 4.0
- SNL Korea Reboot Season 4Rated ★ 4.0
- SNL Korea Reboot Season 3Rated ★ 4.0
- SNL Korea Reboot Season 2Rated ★ 4.0
- SNL Korea Reboot Season 1Rated ★ 3.5
- SNL Korea Reboot Season 5Rated ★ 3.0
- SNL Korea Reboot Season 6Rated ★ 3.5
- SNL Korea Reboot Season 7Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 2.0
- Dead to Me Season 2Rated ★ 3.5
Dead to MeRated ★ 3.0