Series
Ratings
400
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Record of YouthRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.0- GoedamRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.0
The Return of SupermanRated ★ 3.0
Love AlarmRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.0- The Great Escape Season 3Rated ★ 4.0
- The Great Escape 2Rated ★ 4.0
- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.0
- We Bare BearsRated ★ 4.0
- We Bare BearsRated ★ 4.0
- We Bare BearsRated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0