Series
Ratings
61
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.5