Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0