Series
Ratings
169- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- The TyrantRated ★ 2.5
- Undercover High SchoolRated ★ 1.0
- KarmaRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 2.5
The BoysRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0