Series
Ratings
1292- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Surely TomorrowRated ★ 3.5
- Romantics AnonymousRated ★ 3.5
- IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
- Badly In LoveRated ★ 4.0
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
- The Hunting WivesRated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 3.5
MistressesRated ★ 3.5- The ManipulatedRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Secret of the Three KingdomsRated ★ 4.0- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
- The Legend of HeroesRated ★ 4.5
- Anti HeroRated ★ 4.0
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
The Waste LandRated ★ 4.0
Made for Love Season 1Rated ★ 3.5
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 3.0
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 4.0