Series
Ratings
105- Dynamite KissRated ★ 3.0
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- My DearestRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5- No Gain No LoveRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0

Korean Hostel In SpainRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Mountain VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 5Rated ★ 3.0- Youn's Unexpected JourneyRated ★ 4.0