Series
Ratings
141
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.5
The Vineyard ManRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 3.5
Merry MaryRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 0.5- Mr. BackRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 1.5
The Great DoctorRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 2.0