Titles you rated
Sharp1Rated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
Less than EvilRated ★ 3.5
BonobonoRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
- Delicious GuysRated ★ 3.0
- Nonstop 1Rated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
LutherRated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
GokusenRated ★ 3.5