Series
Ratings
189
Magic Knight RayearthRated ★ 4.0- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.5
Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 4.0- 직장인들Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
- Europe Outside Your Tent NorwayRated ★ 3.0
- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 4.0
- Europe Outside Your Tent Season 4Rated ★ 3.0
- Europe Outside Your Tent: SpainRated ★ 3.5
- Europe Outside Your Tent Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 2.5
Through the DarknessRated ★ 3.5