Series
Ratings
111
Ugly AlertRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
MomRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 2.5
On AirRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
LastRated ★ 4.5
Star in My HeartRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 4.0