Series
Ratings
57
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.5- Mrs. PepperpotRated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 1Rated ★ 4.5
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.5- Peppa PigRated ★ 3.5
Goldfish Warning!Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Downton Abbey Season 4Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 3Rated ★ 4.5