Series
Ratings
38
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0