Series
Ratings
121
Hur JunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Golden BrideRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
BigRated ★ 1.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0