Series
Ratings
42
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0- Six SiblingsRated ★ 2.0

Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Friends Season 10Rated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 0.5
Friends Season 9Rated ★ 3.0
Friends Season 8Rated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 3.0
Friends Season 6Rated ★ 3.0
Friends Season 5Rated ★ 3.0
Friends Season 4Rated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 2.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 2.5