Series
Ratings
225- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 2.5
Strawberry NightRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Wonderful LifeRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 4.0
プライドRated ★ 2.5
StandbyRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 3.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 3.0
My BoysRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.0