Series
Ratings
49
Silver SpoonRated ★ 3.5- Ferry: The SeriesRated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 5.0
- PainkillerRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
- From Season 1Rated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- The StaircaseRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
HomelandRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 3.5- Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5