Series
Ratings
99
Two WeeksRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Vampire IdolRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0- White ChristmasRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0