Series
Ratings
121- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
- Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5- 1899Rated ★ 1.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- SomebodyRated ★ 3.0
MineRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 2.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5