Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 1.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Meet the FockersRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0