Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Witch HuntRated ★ 4.0