Titles you rated
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- CaliphateRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
- VikingsRated ★ 3.5
- Inventing AnnaRated ★ 3.5
- Penguin TownRated ★ 3.0
- El ChapoRated ★ 4.0
- El ChapoRated ★ 3.5
- El ChapoRated ★ 3.5
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0- The Last Kingdom Season 4Rated ★ 4.5
- The Last KingdomRated ★ 4.5
The Last KingdomRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0