Series
Ratings
42
아오이 호노오Rated ★ 4.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0- Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Swimming in the DarkRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
みんな!エスパーだよ!Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0- Community Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 5Rated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 2Rated ★ 4.0- Lucky LouieRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.0