Series
Ratings
305- Mother and MomRated ★ 3.0
- Motel CaliforniaRated ★ 2.5
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
- Buried HeartsRated ★ 2.5
- NamibRated ★ 2.5
- Doctor SlumpRated ★ 3.0
Death to Snow WhiteRated ★ 3.5- To My HarryRated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 4.5
- Love Your EnemyRated ★ 2.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The Judge from HellRated ★ 3.5
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 2.0
- JeongnyeonRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Marry My HusbandRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Knight FlowerRated ★ 3.5