Series
Ratings
120
Dream HighRated ★ 3.0- Doona!Rated ★ 3.5
- RevenantRated ★ 4.5
- One Day at a TimeRated ★ 4.5
- One Day at a TimeRated ★ 4.5
- Doom Patrol Season 4Rated ★ 4.5
- One Day at a TimeRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0- Keeping Up with the Kardashians Season 7Rated ★ 3.5
- Great NewsRated ★ 4.0
Keeping Up with the Kardashians Season 6Rated ★ 3.5
Keeping Up with the Kardashians Season 5Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Doom Patrol Season 3Rated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5