Series
Ratings
130- The Practical Guide to LoveRated ★ 4.5
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
- AemaRated ★ 4.0
- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The WitchRated ★ 3.5
- Motel CaliforniaRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
- XO, Kitty Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5