Series
Ratings
49
Personal TasteRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0