Series
Ratings
12
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0