Movies
Ratings
82
FlippedRated ★ 3.0- Our PresidentRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5- A Long VisitRated ★ 4.0
- At Cafe 6Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
What Happens in VegasRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0