Series
Ratings
218
Odd TaxiRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- So, You Make ItRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 4.5- Their MarriageRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5- The Four SeasonsRated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- Running Point Season 1Rated ★ 3.5
The AfterpartyRated ★ 3.5