Series
Ratings
26
PastaRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0- Bridal MaskRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5