Series
Ratings
60
Black MirrorRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5- My Little TelevisionRated ★ 4.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0- Youn's KitchenRated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0