Series
Ratings
33
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 4.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.0
K-ON!!Rated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
K-ON!Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0