Series
Ratings
195- JeongnyeonRated ★ 4.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
- Dear HongrangRated ★ 3.0
- The Great Escape 2Rated ★ 3.5
- The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
- The Great Escape 4Rated ★ 2.5
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
- The Devil's PlanRated ★ 3.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5