Series
Ratings
12- I Dol IRated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 4.0
- Melo MovieRated ★ 1.0
- The FrogRated ★ 1.0
- DoubtRated ★ 4.0
- Motel CaliforniaRated ★ 1.5
- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- The BequeathedRated ★ 4.5