Series
Ratings
21
The ProducersRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 1.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
The Lost RoomRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5